İşiniz büyütecek tüm özellikler burada!

Tek Panelden Tüm Kanallarını Yönet

Tüm pazaryerleri, web siten, sosyal medya satışlarının, stok, fiyat ve tüm içeriklerini Cisoft ana panelden tek tuşla yönet.

En Basit Haliyle Verilerini Aktar

İster Excel, ister XML ya da dilersen görseli sürükle panelden satışa başla. Detaylar CiSoft ta sizleri bekliyor.

Ekstra Ücretler Bizde Yok!

Aylık, yıllık ve trafik hacmi, sunucuda yer kalmadı, panel güncelleme bedeli gibi sürpriz ücretlerle karşılaşmadan işinize odaklanın.

Hep Destek Tam destek

Haftanın 7 günü canlı desteğimizle yanınızdayız. E-ticaret ile ilgili her konuda destek vermeye hazırız.

CiSoft'a Kolayca Taşın!

Farklı bir programdan Cisoft'a taşınmak istediğinde ekibimizin yardımıyla 1 gün sonra kaldığın yerden devam.

Tüm Pazaryerleri ile Entegre

Türkiye'deki lider pazaryerlerinden çalışmak istediğin yeri seç, ürünlerini hemen satışa koy.

Temanı Seç, Tasarla Kullan.

Vitrin düzenlemelerinde web tasarımını yaparken sürükle bırak seçeneği ile temalarını kendin belirle.

SEO
Tam Uyumlu SEO Altyapın Hazır!

SEO uzman ekiplerimiz tarafından tasarlanan altyapımız ve sizlere sunulan pazarlama otomasyonu satışlarınızdaki hedeflerinize ulaşın.

Ücretsiz Sanal POS ve Tüm Bankalar Entegre

CiSoft'ta E-ticaret gelirlerin ertesi iş günü cüzdanında, güvenli ödeme altyapısı ile kolay ödeme sistemi ve taksitli satış imkanı

E-ticaret sitenizi dakikalar içerinde kolayca tasarlayın.
Cisoft Kolay Tema Yönetimi
Sık Sorulan Sorular

Cisoft ile e-ticaret hakkında sıkça sorulan soruları inceleyin ve daha fazlasını öğrenin

E-Ticaret Nedir?
E-ticaret programı, işletmelerin çevrimiçi olarak ürün ve hizmetlerini satmalarına yardımcı olan yazılım veya platformdur. E-ticaret programları, işletmelerin ürünlerini tek bir platformdan sergilemesini, siparişleri takip etmesini, ödeme işlemlerini gerçekleştirmesini, envanter yönetimini sağlamasını, müşteri ilişkilerini yönetmesini ve lojistik işlemlerini kolaylaştırır. Kullanıcı dostu bir yönetici paneli sunar ve işletmelere web sitelerini kolayca yönetme imkanı sağlar. Ayrıca, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) özelliklerini destekleyerek, web sitelerinin arama motorlarında daha iyi sıralamalar elde etmesine yardımcı olabilir. Bu programlar, işletmelerin e-ticaret faaliyetlerini kolaylaştırır, müşteri deneyimini iyileştirir ve satışları artırır.
CiSoft Ne İş Yapar?
CiSoft, ticaretini dijital dünyada gerçekleştiren firmalara e-ticaret sitelerini ve altyapılarını içerisinde bulunduran modüller sayesinde tüm süreçlerini kolayca yönetebilecekleri e-ticaret yazılım programıdır.
CiSoft'a Güvenebilir Miyim?
Cisoft mevcut standartlarda ki ISO 27001 ,PCI DSS başta olmak üzere gerekli sertifikaları barındıran e-ticaret yazılım programıdır.Bağlı olduğu şirketler grubundan dolayı Merkez Bankası 6493 mevzuatı gereği ödeme sistemleri ve elektronik para lisansına sahip bir firmadır.
CiSoft'a Ekstra Ücret Öder Miyim?
CiSoft, e-ticaret yazılımı kullanmak isteyen işletmelerin Step, Speed Up, Prestige ve Ci-Plus paketleri dahilinde bulunan özelliklerle donanımlı bir e-ticaret sitesi kurmanıza olanak sağlar. Belirtilen paketleri seçtiğiniz sürece paket dışında herhangi bir ekstra ücret ödemezsiniz.
Neden CiSoft?
Türkiye'de e-ticarete yeni bir bakış açısı kazandıran CiSoft, yenilikçi ve uzman kadrosuyla kendini sürekli gelişime açık tutan bir yazılım olarak diğer e-ticaret platformlarından kendini ayırmaktadır. Bunların yanı sıra anlaşmalı banka, pazaryeri, kargo, muhasebe ve birbirinden farklı entegrasyon hizmetleri de CiSoft'u diğer platformlardan farklı kılan bir ayrıcalıktır.
CiSoft ile Nasıl İletişim Kurabilirim?
CiSoft müşteri hizmetlerimize haftanın 7 günü 0216 232 34 34 numaralı telefon üzerinden ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra CiSoft web sitemizde bulunan canlı chat butonuna tıklayarak bizlere ulaşabilirsiniz.